EOH-VN Odpuzovač a vyháněč kun do auta s VN
Špičkový odpuzovač do auta s vysokým napětím a agresivním ultrazvukovým signálem
Naše cena:
624.36 Kč
x
Katalogová cena: 713.90 Kč
Sleva:
12.5 %
Cena bez DPH: 516.00 Kč
Kód: 160630005
Dostupnost:
skladem
Detailní popis produktu:

Špičkový odpuzovač do auta s vysokým napětím

 a agresivním ultrazvukovým signálem - plašič škůdců určený pro ochranu automobilů, zemědělských strojů, ale i pro jiné použití.

Žádné líčení speciálních pastí, žádné zabíjení jinak užitečných zvířat!  Šetřete životní prostředí!
Toto zařízení Vám poslouží k ekologickému odhánění kun z vašeho automobilu, zemědělského stroje, garáže i lodě (prokousávání pneumatik a ohlodávání kabelů a plastových částí). Tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen šelmy kunovité (kuny, tchoře), ale i šelmy lasicovité.
Vestavěné dva systémy pro odpuzování kun a drobných hlodavců. Přístroj odpuzuje škůdce jednak pomocí pro ně agresivního ultrazvukového signálu a jednak pomocí 6ks vysokonapětových kontakních destiček. Pokud se škůdce dotkne jedné z vysokonapěťových destiček, dostane elektrickou ránu, která jej přesvědčí o tom, že pobyt ve vašem automobilu je pro něj nemožný. Do toho na něj působí agresivní ultrazvukový signál, který je pro něj stejně příjemný, jako pro člověka pobyt vedle houkající požární sirény. Vysoké napětí na kontaktních destičkách není pro člověka nebezpečné. Hluk (zvuk), který přístroj vysílá, lidské ucho téměř neslyší. Každých 22 sekund po dobu 22 sekund (s přerušením dalších 22 sekund) vysílá tento přístroj velmi vysoký tón (o frekvenci 12 kHz).
Instaluje se do motorového prostoru nebo do vstupního otvoru ve vozidle. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co nejvíc volného prostoru a aby ultrazvukovým signálem byla pokryta co největší plocha v motorovém prostoru. Ultrazvuk se šíří přímočaře jako světlo, to znamená, že za všemi překážkami nebudou tóny aktivní.

Technická data:
 Napájení: 12V DC
 Příkon cca 0,24 W
 Frekvence: 12 kHz
 Hlasitost: 85 dB
 Interval vysílání: Přerušovaně po 22 s
 Vysokonapěťové dotykové destičky: 6 kusů
 Výstupní vysoké napětí: cca 300 až 700 V
 Délka připojovacích kabelů: 30 cm
 Materiál: plast
 Úhel vyzařování: cca 140 st.
 Pojistka: 1000mA
 Homologace e11

V zemích EU je zásadně požadované, aby přístroje na plašení kun byli instalované tak, aby se mohli zapnout jen při vypnutí motoru automobilu, nikdy za běhu motoru.


© 2011 - 2020 Elektro-slevy.cz, All rights reserved.                  NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen                    realizoval: WA.cz